"Çiftçi

doğanların

markası"

Tırmıklar

ULUSLARARASI
STANDARTLARDA
ÜRETİM

35 yıllık sektörel araştırma ve analizler sonucu, çiftçinin en ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara sunmak üzere hayata geçmiş ve her tarım koşulunda çiftçiye kazandırmayı hedef olarak benimsemiştir.
Hakkımızda

Rakipsiz
Üretim Kabiliyeti

Sektöründe her zaman, kalite ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışan bir firma olarak, profesyonel kadrosu, hızlı teslimatı ve tasarımdan ürüne üretim anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanındadır.

Bilgisayar Destekli Tasarım

Doğanlar Tarım, kendi alanındaki uzmanlaşmış, eğitimli çalışanları ile sıcak dövme sektöründe uzun yıllara dayanan kalıp tasarım deneyimine sahiptir. Üretime yönelik yeni ürünler ve alt parça bileşenlerini teknik çizimler yaparak ve 3D katı model oluşturma tekniklerini de kullanarak yapmaktadır. 

Laboratuvar ve Test

En yüksek teknoloji test laboratuarları ve teknikleriyle sağlam ve uzun ömürlü ürün ağacı. Deneyimli teknik ekibi, AR-GE grubu ve satış birimi ile hem yurt içi hem de yurt dışında birçok başarılı çalışmaya imza atmış olan firmamız; alanında öncü isim olmayı ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak çalışmayı kendisine hedef edinmiştir. 

Doğanlar, sahip olduğu modern makine parkuru ve üstün teknolojisi ile
her türlü tarım aletlerini üretebilecek kapasiteye sahiptir.

Tüm Dünya'ya Ulaşan
Doğanlar İhracat Ağı

ÇÖZÜM

ORTAK-

LARIMIZ

Sayılarla Doğanlar

Sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışan bir firma olarak, profesyonel kadrosu, hızlı teslimatı ve tasarımdan ürüne üretim anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanındadır.

0
Rakipsiz Yerleşke
0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Fabrika
0 +
Yetkili Bayi

Bizden
Haberler