1986'dan beri...

Çiftçilerin Rakipsiz Tercihi.

35 yıllık sektörel araştırma ve analizler sonucu, çiftçinin en ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara sunmak üzere hayata geçmiş ve her tarım koşulunda çiftçiye kazandırmayı hedef olarak benimsemiştir.

Hakkımızda

1986’dan beri sektörde faaliyet gösteren firmamız; 3 fabrikası ile 46.000 m2 kapalı ve 29.000 m2 açık alan olmak üzere, toplamda 75.000 m2’lik bir alana sahiptir. Doğanlar Tarım Makinaları bugün sahip olduğu modern makine parkuru ve üstün teknolojisi ile her türlü tarım aletlerini üretebilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca, kalite anlamında müşterilerin yıllarca güven ve beklentilerini başarıyla karşılamış bir firmadır.  

Deneyimli teknik ekibi, AR-GE grubu ve satış birimi ile hem yurt içi hem de yurt dışında birçok başarılı çalışmaya imza atmış olan firmamız; alanında öncü isim olmayı ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak çalışmayı kendisine hedef edinmiştir. 

AR-GE ekibi tarafından bilgisayar ortamında yapılan tasarımlar müşteri istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Ayrıca hammaddenin boyut kontrolü, analiz kontrolü, çatlak kontrolü ve dövülebilirlik kontrolü yapılarak uygunluğu kalite kontrol sorumlumuz tarafından onaylanır. Satın alınan parçanın malzeme, boyutsal ölçümleri hassas ölçüm cihazlarıyla ile teknik resim ve şartnameye uygun olarak testleri yapılır. Üretim esnasında ara kontroller yapılarak üretimin doğruluğu ve devamlılığı sağlanır.

Vizyonumuz ve
Misyonumuz

Ulusal ve uluslar arası tarım ekipmanları alanında bir sektör lideri olmak.

Bu hedefe ilerlerken gücümüzü daima, yerli sermayeden, paylaşımdan ve inovasyondan almak.

Girişimci ruhumuzdan güç alarak kaliteli ve güvenilir eserler oluşturarak değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmak.

Videoyu oynat

DOĞANLAR
TANITIM
FİLMİ